Dámské oblečení

Pokud chcete být IN, vyzkoušejte módní oblečení od značky Fox. Firma Fox nabízí oblečení prvotřídní kvality. Budete vypadat stylově, takže se s ním na žádné párty určitě neztratíte. Fox  nabízí, jak oblečení pro běžné každodenní nošení, tak i oblečení patřící k motosportu.

Dámské boty

Mezi mladší generací nebo sportovně založenými lidmi jsou oblíbené takzvané streetové a skate boty. Jedná se o velmi pohodlnou obuv s plochou podrážkou.

Dámské kabelky

Každá aktivní žena by si měla pořídit minimálně jednu velkou jednoduchou kabelku, která dokonale poskytne útočiště všem pořebným maličkostem.

Dámské kraťasy

Dámské kraťasy, nebo chcete-li šortky, mohou být pohodlným oblečením pro volný čas.

Dámské mikiny

Mnozí „staromilci“ by mohli namítnout, že mikiny by se měli vrátit opět jen do pánského šatníků, protože žena v mikině působí asexuálně.  Tohleto tvrzení je v dnešní době, lidově řečeno, mimo mísu, protože dámské mikiny mohou vypadat sexy a to pořádně.

Dámské oblečení napříč historií

Dámské oblečení je snad staré jako lidstvo samo. Pravda, za tu dobu prošlo dámské oblečení značným vývojem. A dnešní dámské oblečení má již pramálo společné s tím, do čeho se oblékaly ženy v době kamenné.

Účelné dámské oblečení doby kamenné

Pravěké ženy se halily v první řadě do účelného oblečení, které je mělo ochránit před špatným počasím a podobně. To nakonec platí i dnes. Ale už v době kamenné v sobě ženy nepopíraly touhu parádit se a vypadat hezky, proto své oblečení zdobily nejrůznějšími doplňky, jako byly kameny nebo zuby ulovených zvířat.

Dámské oblečení bylo jednoduchých střihů, nejčastěji se k výrobě používaly kůže zvířat. Teprve později člověk objevil kvality lnu, bavlny a vlny z ovcí a jiných zvířat.

Dámské oblečení inspirované krásou egyptské Kleopatry

První větší módní boom nastal v době starého Egypta, kdy kráse úchvatné Kleopatry nepodléhali jen muži, ale také mnoho ženy. Dámy bez rozdílu věku se egyptské královně chtěli podobat a tomu odpovídalo i tehdejší dámské oblečení.

Dámské šaty majetných egyptských žen byly ušity z nejjemnějších tkanin, mnohdy skoro průsvitné. Mnohým pánům by se tehdejší dámské oblečení jistě líbilo. Vznešené Egypťanky totiž velmi často dávaly světu na odiv svá poprsí, za to nohy, někdy až úzkostlivě, tajily.

Soudobé dámské oblečení má s módou bohatých Egypťanek jen pramálo společného a módní diktát není již tak přísný jako v dobách dávno minulých.

Dnešní dámské oblečení nabízí nespočet možností

Dnešní ženy mají na výběr opravdu velké množství nejrůznějšího dámského oblečení. Mohou si vybírat z nepřeberného množství stylu a dát tak průchod svým fantaziím i vkusu. Moderní ženy neberou oblečení jen jako funkční oděv, ale pro mnohé, respektive pro většinu žen, se stalo koníčkem a jen těžko by si bez dnešního dámského oblečení dokázaly představit svůj život. Znáte snad nějakou ženu, která by alespoň jednou za čas nepodlehla rozmarům parády?

Dámské oblečení umí nejen zahřát, ale ženy skrze něj vyjadřují svou jedinečnost a krásu. Sukně, šaty nejrůznějších střihů, kostýmky, kožichy, kabáty, ale také mikiny, kalhoty nebo móda inspirovaná pánským šatníkem, to vše jistě najdete ve skříni moderních žen.

A k dámskému oblečení patří také beze sporu také nejrůznější doplňky, boty, kabelky, šály, šátky, bižuterie, které udělají z obyčejného dámského oblečení jedinečný outfit vyjadřují charakter i momentální náladu jeho nositelky.

Dámské oblečení - články

Dámské svetry jsou IN!

Dámské svetry jsou IN!

Svetr můžete nosit v zimě pod kabát, na jaře pod sáčko, v létě jen tak, a na podzim pod bundičku. Dámský svetr je univerzální kus oblečení, který využijete kdykoliv a ať jdete kamkoliv. Dávno tomu, co svetry kousaly, byly neforemné, jeden jako druhý, v několika málo barvách. Dnes se jedná o moderní kousek oblečení, který sluší každé ženě.

.. Zobrazit článek >

Buď in s dámskou mikinou s kapucí Fox Racing!

Buď in s dámskou mikinou s kapucí Fox Racing!

Nosíš ráda mikiny? Jde o oblečení, které se v šatníku neztratí. Hodí se do školy, na volnočasovou aktivitu a na další místa i činnosti. Navíc tuto sezónu budou obzvlášť módním hitem.

.. Zobrazit článek >

Dámské snowboardové bundy

Dámské snowboardové bundy

I v nabídce dámských snowboardových bund je široký výběr, který zahrnuje, jak bundy klasických střihů, tak bundy v prodloužených délkách, nebo snowboardové bundy v moderním barevném provedení nebo v černé klasice, vybere si zkrátka každý, či spíše každá.

.. Zobrazit článek >

Vyzkoušej nové cool tričko Fox - vyber si v nabídce N1shopu!

Vyzkoušej nové cool tričko Fox - vyber si v nabídce N1shopu!

Výběr trička je poměrně podceňovaná činnost. Veliké množství lidí hledí pouze na cenu a opomíjí samotnou kvalitu trička. Často jsou pak zklamaní z doručeného trička, které příliš neodpovídá recenzi.

.. Zobrazit článek >

Dámské oblečení - aktuality

Dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket

Dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket

Stylová dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket je vyrobena z kombinace polyesteru a nylonu. Materiál disponuje prodyšnou voděodolnou membránou s hodnotami vodního sloupce 10.000mm/8.000g/24h...

Zobrazit zprávu >

Není triko jako triko

Není triko jako triko

Věděli jste, že trička Fox nejsou jen bavlna v jednom střihu a pokaždé jiné logo? Na N1shop naleznete tipy na nové modely! 

Zobrazit zprávu >