Dámské boty

Dámské boty jsou věčným a vděčným tématem ženského klábosení s kamarádkami a taky způsobem, jak si v dámské společnosti užít skvělé odpoledne. Výběrem a nákupem obuvi se dají strávit opravdu celé hodiny.

Pro velkou spoustu žen není obuv jen nutností, ale přímo vášní a vášnivé sběratelky dámských bot se mnohdy mohou pochlubit opravdu slušnou sbírkou, která často čítá desítky ne-li stovky párů bot.

Každopádně jen těžko byste hledali ženu, která vystačí s jedním párem obuvi. Nakonec vždyť i sami lékaři říkají, že obuv je potřeba střídat. Tak proč si tímto lékařským tvrzením neobhájit další pár nových dámských bot?

Náš tip: Vyzkoušejte kvalitní dámské boty Fox.

Skate boty nabízí pohodlí

Mezi mladší generací nebo sportovně založenými lidmi jsou oblíbené takzvané streetové a skate boty. Jedná se o velmi pohodlnou obuv s plochou podrážkou. Další  typickou vlastností je poměrně široká špička bot, díky které boty netlačí a v klidu a v pohodě v nich vydržíte celý den běhat po městě.

Skate boty jsou inspirovány skejťáckou módou a před časem byly výsadou pánů tvorstva. Hlavně pro svou pohodlnost si skate boty záhy oblíbily také ženy a mladé dívky. Na toto volání dam bez rozdílu věku výrobci skateové módy téměř ihned zareagovali a v dnešní sobě najdete na trhu spousty značek, které dámskou streetovou a skate obuv prodávají.

Dámské boty Fox

A pozadu samozřejmě nezůstává ani oblíbená módní značka Fox. Domovem značky Fox je americká Kalifornie a málo kdo možná ví, že historie značky Fox spadá do první poloviny sedmdesátých let, kdy její majitel Geoff Fox začal vyrábět součástky pro motorky.

Do motorkářského světa však také patří typické oblečení, proto se podnik brzy rozrostl i tímto směrem. A velmi brzo zareagoval také na potřeby žen a kromě dámského oblečení začala značka Fox nabízet svým zákaznicím také obuv.

V dnešní době tak značka Fox se svým nezaměnitelným designem patří k nejoblíbenějším prodejcům, kteří nabízí nejen pohodlné skate oblečení, ale také obuv. 

Dámské oblečení - články

Oblékněte se teple a zároveň stylově, vsaďte na podzimní a zimní bundy FOX

Oblékněte se teple a zároveň stylově, vsaďte na podzimní a zimní bundy FOX

Chcete udržet své tělo v teple za každého počasí a zároveň se i v zimě oblékat pěkně a stylově? Pak jsou kvalitní zimní bundy FOX to pravé pro vás. Žádné počasí vás nezaskočí a zároveň budete pořád „šik“. Zimní a podzimní kolekce dámských zimních bund FOX vás jistě okouzlí jak skvělými střihy a motivy, tak jistě i kvalitou a funkčností. V oblečení značky Fox se budete cítit jako v bavlnce a žádné počasí vás nepřekvapí.

.. Zobrazit článek >

Vyzkoušej nové cool tričko Fox - vyber si v nabídce N1shopu!

Vyzkoušej nové cool tričko Fox - vyber si v nabídce N1shopu!

Výběr trička je poměrně podceňovaná činnost. Veliké množství lidí hledí pouze na cenu a opomíjí samotnou kvalitu trička. Často jsou pak zklamaní z doručeného trička, které příliš neodpovídá recenzi.

.. Zobrazit článek >

Dámské lyžařské kalhoty/ SNB kalhoty

Dámské lyžařské kalhoty/ SNB kalhoty

Pokud se ráda oddáváte zimním radovánkám na lyžích nebo snowboardu, určitě při výběru oblečení nedělejte žádné kompromisy. Kvalitní SNB kalhoty jsou charakteristické volným střihem pro maximální pohodlí, vysokou voděodolností a prodyšností.

.. Zobrazit článek >

6 univerzálních módních trendů na letošní podzim a zimu, které si zamilují ženy i muži

6 univerzálních módních trendů na letošní podzim a zimu, které si zamilují ženy i muži

Obáváš se, že budeš opět letošní podzim a zimu módně zaostávat? Nech do sebe vstoupit impuls výběrem z několika univerzálních módních trendů určených pro muže i ženy. Tyto módní trendy jsou z aktuálních prohlídek Fashion Weeků z celého světa.

.. Zobrazit článek >

Dámské oblečení - aktuality

Dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket

Dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket

Stylová dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket je vyrobena z kombinace polyesteru a nylonu. Materiál disponuje prodyšnou voděodolnou membránou s hodnotami vodního sloupce 10.000mm/8.000g/24h...

Zobrazit zprávu >

Není triko jako triko

Není triko jako triko

Věděli jste, že trička Fox nejsou jen bavlna v jednom střihu a pokaždé jiné logo? Na N1shop naleznete tipy na nové modely! 

Zobrazit zprávu >