Vyzkoušej nové cool tričko Fox - vyber si v nabídce N1shopu!

Výběr trička je poměrně podceňovaná činnost. Veliké množství lidí hledí pouze na cenu a opomíjí samotnou kvalitu trička. Často jsou pak zklamaní z doručeného trička, které příliš neodpovídá recenzi.

Nakupujte pouze v prověřeném e-shopu

Pro správný výběr trička je tedy důležité, aby jsme produkt vybírali v prověřeném e.shopu. Může jít například o prověřený e-shop N1shop, který se specializuje zejména na trička fox. Kvalitu produktu nám kromě e-shopu zajišťuje také samotná značka, která má na trhu tradici již řadu let.

Pohodlná trička Fox

Tričko fox nám nabídne veliké pohodlí, kreativní vzhled a také zaručenou kvalitu. Jistě jste se již setkali s nepříjemným vnitřkem trička. Tričko je pak nepohodlné a nepříjemné. S tímto problémem se u internetového prodeje triček můžete setkat poměrně často. U triček značky fox se naštěstí tyto problémy neobjevují a samotní výrobci si na tuto skutečnost dávají veliký pozor.

Dalším častým problémem bývá potisk trička. U nekvalitních triček se potisk začne loupat, opadávat a ztrácet se. Trička fox mají potisk pečlivě vtištěný. Díky tomu se nemusíte obávat brzkého opotřebení potisku. Ani po delším čase není na potisku viditelná žádná změna. Trička fox se tedy nemusíme bát prát a jedinou pozornost bychom měli potisku věnovat při žehlení. Trička jsou k dostání s různými motivy od těch decentních, až po ta složitá. Každý motiv navíc zpravidla obsahuje samotné logo značky fox. 

Dámské oblečení - články

Oblečte se teple a stylově s Protest kolekcí zima 2015/2016

Oblečte se teple a stylově s Protest kolekcí zima 2015/2016

Znáte kvalitní značku, která vás na zimu nejenom kvalitně obleče, ale také skvěle vypadá? My ano, značku Protest, která na světovém trhu existuje již od roku 1993. Tato společnost je zárukou kvality a hlavně perfektních a velmi moderních outfitů. Vyrazte na hory stylově s novou kolekcí, kterou si pro vás značka Protest připravila.

.. Zobrazit článek >

Moderní lyžařské oblečení

Moderní lyžařské oblečení

Lyžařské oblečení patří k zimním sportům zcela neodmyslitelně, lyžaře v motérkách, saku nebo švarnou lyžařku v minisukni či zástěře potkáte na sjezdovce opravdu jen při maškarních taškařicích.

.. Zobrazit článek >

Nová kolekce dámského oblečení Protest

Nová kolekce dámského oblečení Protest

Znáte Holandsko? Rovinatá země bez kopců a plná vody. A právě zde dostal někdo nápad, že chce vyrábět lyžařské a snowboardové oblečení. Že je to nemožné? Ale není. A stále vyrábí a navíc jsou známí po celém světě. Jedná se o značku Protest, kterou se rozhodlo vytvořit několik holandských sportovců. Název značky vybrali jako protest proti tomu, že nemohou doma nikde lyžovat...

.. Zobrazit článek >

Dámské svetry jsou IN!

Dámské svetry jsou IN!

Svetr můžete nosit v zimě pod kabát, na jaře pod sáčko, v létě jen tak, a na podzim pod bundičku. Dámský svetr je univerzální kus oblečení, který využijete kdykoliv a ať jdete kamkoliv. Dávno tomu, co svetry kousaly, byly neforemné, jeden jako druhý, v několika málo barvách. Dnes se jedná o moderní kousek oblečení, který sluší každé ženě.

.. Zobrazit článek >

Dámské oblečení - aktuality

Není triko jako triko

Není triko jako triko

Věděli jste, že trička Fox nejsou jen bavlna v jednom střihu a pokaždé jiné logo? Na N1shop naleznete tipy na nové modely! 

Zobrazit zprávu >

Dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket

Dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket

Stylová dámská zimní bunda Airblaster Billy Jean Jacket je vyrobena z kombinace polyesteru a nylonu. Materiál disponuje prodyšnou voděodolnou membránou s hodnotami vodního sloupce 10.000mm/8.000g/24h...

Zobrazit zprávu >